91009290 (021)
تهران ، شهریار ، میدان حافظ
info@AranSoft.ir

جزئیات وبلاگ

سامانه پیش ثبت نام اینترنتی دانش آموزان

همچنانکه می دانید شرایط کنونی کشور و اهمیت تلاش برای حفظ سلامت افراد جامعه و همچنین پیشرفتهای فناورانه در زمینه ارائه خدمات آموزشی، لزوم ایجاد فرایند ثبت نام آنلاین در مدارس را ضرورت بخشیده است. مدارسی که از سیستم آنلاین برای ثبت نام دانش آموزان خود استفاده می کنند، در حقیقت، چند گام جلو تر از سایرین، در راستای هوشمندسازی و اجرای پرتکل های بهداشتی مدارس خود، قدم برداشته اند.

همچنین با توجه به اینکه در شرایط کنونی یکی از اصلی ترین موضوعات و دغدغه های مدیران مدارس برنامه ریزی امور سال تحصیلی آینده می باشد، اطلاع از آمار و تعداد دانش آموزان متقاضی ثبت نام از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

 

 

شرکت دانش بنیان آران با ارائه ی سامانه ثبت نام آنلاین، امکان نظارت و مدیریت ثبت نام دانش آموزان و نهایتا برنامه ریزی را برای مدیران، به ساده ترین روش فراهم نموده است.

همچنین دانش آموزان و والدین آنها نیز بدون نیاز به مراجعه حضوری به واحد آموزشی قادر خواهند بود تمام مراحل ثبت نام را به صورت آنلاین انجام دهند.

 

 

با استفاده ار سامانه آران می توان تمام فرآیندهای ثبت نام از قبیل: پیش ثبت نام اینترنتی مدارس، دریافت شهریه، دریافت مدارک، انتقال به پایه، ثبت نام رزور و غیره را به طور کاملا دلخواه و قابل سفارشی سازی، اجرا و پیاده سازی نمود.

 

برخی مزایای نرم افزار پیش ثبت نام آنلاین آران:

 

پشتیبانی از تمامی مولفه های استاندارد ثبت نام آنلاین

قابلیت ارسال پیامک و ایمیل

قابلیت پیاده سازی انواع قوانین و سیاست های مدرسه

یکپارچه با سیستم مالی مدارس

اتصال به درگاه پرداخت آنلاین جهت پرداخت شهریه و مبالغ پیش ثبت نام

قابلیت ارائه گزارش های کامل

محیط کاربرپسند و سازگار با تمام مرورگرهای رایج

 

ایجاد کامنت